Go To Global Site
Welcome to UCB in Turkey

Hasta öyküleri

Bu sayfalarda hastaların ve bakıcıların, şiddetli bir hastalıkla başa çıkma yollarını anlatan öykülerini bulacaksınız. İnsanlar diğerleriyle deneyimlerini paylaşarak şiddetli hastalıklarla yaşayan kişilerin yaşamlarında olumlu bir değişikliğe neden olabilirler. Diğer hastalarla ve tıp çevreleri ile iletişim kurarak bilgi paylaşımında bulunmak daha derin açılımların anahtarıdır.

Alerji

Rita, çocuklarının biri hariç hepsinde alerjik rahatsızlıklar olmasına rağmen geniş ailesi ile birlikte başarılı bir mücadele veriyor. Birçok rahatsızlık için uyguladığı mücadele stratejileri etkili olsa da, Rita'un günlük yaşamı üzerinde çok büyük bir stres yarattı.

Alerjilerle mücadele eden Rita ve ailesi hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

Epilepsi

Heather ayda bir kez yapılan ve epilepsiyle ilgili ayrıntılı bilgi verilen toplantıları sabırsızlıkla bekliyor. "‘Bilgi güçtür'" diye eski bir söz vardır ve ne kadar çok bilirseniz o kadar az korkacağınıza gönülden inanırım" diye açıklıyor Heather. Ve gücü aradığı yer annesiyle birlikte iki yıl önce kurdukları, doğduğu eyalet olan Nebraska'da tek olan epilepsi destek grubu. Daha fazla.