Go To Global Site
Welcome to UCB in Turkey

KALBİMİZ HASTALARLA

Yenilikçi tedaviler için…Birlikte daha güçlüyüz…

Bilgiyi ve deneyimi paylaşmanın bilimsel anlayışın hızlı büyümesi için zorunlu olduğuna inanıyoruz. Hastalara yenilikçi tedavilerin sunulması yoğun iş birlikleri gerektirir. Bu nedenle, ilaç sektöründeki diğer lider şirketlerle bir araya geldik.

Ayrıca, ilaç keşfi faaliyetlerimizde bizimle iş birliği yapan uluslararası üne sahip bilim insanları ve akademisyenlerden oluşan güçlü bir global ağ geliştirdik. Kendi becerilerimizi ve deneyimimizi meslektaşlarımız ve akademik dünyayla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bugün ilaç keşfi, bilimsel yenilikçiliği son teknoloji ile bir araya getiren karmaşık bir süreçtir.  Yeni lansmanı yapılan Teknoloji Platformu Erişim Programı (TPAP) sayesinde her ikisine de erişim sağlayabilirsiniz.

UCB’nin Teknoloji Platformu Erişim Platformu (TPAP), gruplara UCB’nin en son teknolojilerine erişme ve birinci sınıf ilaç keşif ekibiyle iş birliği yapma şansı sunan global bir programdır. Ayrıca, TPAP programımıza katılma ve yeni ilaçların keşfinde bizimle birlikte çalışma fırsatıyla ilgilenen işbirlikçiler aramaktayız.

UCB Pharma, kimya (küçük, kimyasal kökenli moleküller) ve biyoloji (büyük, antikor temelli moleküller) alanlarında araştırma merkezlerinde “açık inovasyon” modeli ışığında, diğer bioteknoloji şirketleri ve önde gelen üniversitelerle birlikte güçlü ortaklıklar kurmaktadır. UCB, bilimsel gelişmelere destek olup, sürekli projeler geliştirmekte olup; genetik biomarkerlar, insan biyolojisi alanlarındaki gelişmeleri de desteklemektedir.

UCB’nin Harvard, Oxford ve Leuven Üniversiteleri ile iş birlikleri uzun süreden beri devam etmektedir. Bunların içinde en çarpıcı olanı, UCB’nin ve Harvard Üniversitesi’nin yaklaşık 5 yıldır birlikte çalıştığı bağırsak bakterilerinin immün yanıta olan etkisini araştıran projedir. (2016)

Nörolojik ve immünolojik hastalıklarla yaşayanlara çözümler sunarız...