Go To Global Site
Welcome to UCB in Turkey

Vizyonumuz ve Stratejimiz

Vizyonumuz: UCB’nin temel amacı ciddi hastalıklarla birlikte yaşayan insanların hayatında fark yaratmaktır. Hastaları dünyamızın tam merkezine yerleştirerek nörolojik ve immünolojik hastalıklara odaklanıyoruz. Adımızla özdeşleşen “Inspired by Patients. Driven by Science.” sloganında olduğu gibi: İlhamımızı Hastalardan, Gücümüzü Bilimden Alıyoruz.

UCB sürekli olarak bilimi geliştirmek ve yeni bilgi üretmek için çalışır. Genetik, biomarker ve insan biyolojisi gibi alanlardaki bilimsel gelişmelerden yararlanıyoruz. Hastaların ve bakım sunan kişilerin yaşamlarına devam edebilmeleri için gelişmiş bilim, yenilikçi ilaçlar ve uygulamalı çözümlerle değer sunmak için yine hastalardan ilham alıyoruz.

Stratejimiz: Sağlık ve bakım hizmetleri ekosisteminde radikal değişiklikler olduğunu ve vizyonumuzu sunmak için buna göre kendimizi geliştirmemiz gerektiğini kabul ediyoruz. Gelişimimizin temel unsuru hasta için yüksek değer sunmaya odaklanmaktır.

“Ortalama hasta” diye bir şey yoktur. Bir hastalığın çeşitli ifadelerini daha iyi anlamamızı sağlamak için elimizde bulunan tüm araçları, kanalları ve bilimsel gelişmeleri kullanmak ve özel hasta popülasyonlarının gerçek ihtiyaçlarını bilimsel ve yenilikçi sürecimize dahil etmek istiyoruz. Bu nedenle, hasta topluluklarına değerli hizmetler sağlayan ve ciddi hastalıklarla yaşayan bireyler için neyin önemli olduğunu anlayan hasta gruplarını destekliyoruz.

Ortaklığa inanıyoruz. Bilim insanlarımız, bilimi geliştirmek ve hastaların ihtiyaç duyduğu çözümleri sunmak için akademik çevrelerdeki ve sektördeki lider araştırmacılarla iş birliği yapıyor. Yeniliğe karşı açık yaklaşımımız, bize günümüzde sağlık alanındaki en büyük zorluklara yanıt verecek donanımı sağlıyor.

UCB’nin temel amacı ciddi hastalıklarla birlikte yaşayan insanların hayatında fark yaratmaktır. Hastaları dünyamızın tam merkezine yerleştirerek nörolojik ve immünolojik hastalıklara odaklanıyoruz. Adımızla özdeşleşen “Inspired by Patients. Driven by Science.” sloganında olduğu gibi: İlhamımızı Hastalardan, Gücümüzü Bilimden Alıyoruz.