Top of this page
Skip navigation, go straight to the content

Türkiye'de UCB

UCB Pharma Türkiye, insan sağlığına yönelik ilaçların Türkiye’deki hastalara ulaştırılması amacıyla; 1990 yılında Belçika sermayeli UCB SA tarafından, ilaç sektöründe üretim, ithalat, ihracat, pazarlama ve satış faaliyetleri göstermek üzere kurulmuştur. UCB Pharma Türkiye 121 çalışanı ile; nöroloji, immünoloji ve yerleşik ürünler olmak üzere, üç temel ürün grubu çerçevesinde faaliyet göstermektedir.

Nöroloji alanında epilepsi; immünoloji alanında ise romatoid artrit, psöriyatik artrit, aksiyal spondilartrit, psoriyazis ve Crohn hastalıkları üzerine odaklanıyoruz.  UCB Pharma, geliştirdiği yeni ilaçlar ile; epilepsi, kemik erimesi bozuklukları, lupus ve sedef hastalığı ile mücadele eden insanların hayatlarına kaliteli bir şekilde devam etmelerine yardımcı olmayı hedeflemektedir.

UCB Pharma Türkiye, ilaç geliştirmenin ve pazarlamanın ötesinde; hasta zirveleri, e-sağlık, hasta ve bakıcı kurs programları, yerel hasta girişimlerine destek ve online eğitim programları ile farklılık yaratmaktadır.

image description
Kapatın Sisteme Giriş

UCB Web sitesinin bu bölümü sağlık uzmanları içindir.

Kapatın Hesap oluşturun


Kapatın Şifrenizi mi unuttunuz?

E-posta adresinizi aşağıya yazınız