Top of this page
Skip navigation, go straight to the content

Yasal Uyarı ve Gizlilik Politikası

YASAL UYARI

1. Genel Konular. https://www.ucb.com.tr/’e (bu "Web sitesine") hoş geldiniz! Bu web sitesi kayıtlı ofisi Palladium Tower, Barbaros Mah. Kardelen Sok., No:2 Kat:24/80, 34746 Ataşehir, İstanbul, Türkiye adresinde bulunan UCB Pharma A.Ş.’e (“UCB”) aittir. Bu web sitesine girerek ve sitede arama yaparak geçerli kayıt ve şartları kabul etmiş olursunuz. Bu web sitesi Türkiye’de işletilmekte ve kontrol edilmekte ve Türkiye Cumhuriyeti kanunları çerçevesinde yönetilmektedir. GEÇERLİ KAYIT VE ŞARTLARIN SİZİN İÇİN BAĞLAYICI OLMASINI VEYA BU ŞART VE KOŞULLARA UYMAYI İSTEMİYORSANIZ BU WEB SİTESİNDEN DERHAL ÇIKMANIZ GEREKMEKTEDİR. BU WEB SİTESİNE GİRİŞ MEVCUT ŞARTLARIN VE HAK İDDİALARININ KABUL EDİLMESİ ANLAMINA GELMEKTEDİR.

2. Sağlıkla İlgili Bilgiler/Tıbbi Ürünler. Bu web sitesinin her bir sayfasındaki bilgi ve materyaller  (“Bilgiler”) UCB ve grup şirketleri hakkında genel bilgi vermek amacı ile derlenmiştir. Bazı bilgiler tıbbi, sağlıkla ve formla ilgili rahatsızlıklar ve bunların önlenmesi ve tedavisiyle ilişkili olabilir. Bu bilgiler sadece bilgilendirme amacı ile verilmektedir. BU WEB SİTESİNDEKİ BİLGİLER TIBBİ TAVSİYE VERME VEYA TIBBİ TAVSİYE YERİNE GEÇECEK TAVSİYELERDE BULUNMA VEYA UCB’NİN VE GRUP ŞİRKETLERİNİN HERHANGİ BİR İLACINI HERHANGİ BİR YOLLA TANITMA AMACI TAŞIMAMAKTADIR. VERİLEN BİLGİLER BİR SAĞLIK VEYA ZİNDELİK PROBLEMİNİN VEYA BİR HASTALIĞIN TEŞHİS EDİLMESİNDE KULLANILMAMALIDIR. UCB BU BİLGİLERİN BU AMAÇLARLA KULLANILMASI YASAKLAR. TIBBİ BİR RAHATSIZLIĞINIZ VARSA DOKTORUNUZA VEYA TIBBİ DANIŞMANINIZA BAŞVURUNUZ. UCB KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ TIBBİ TEŞHİS HİZMETİ VEYA HASTAYA ÖZEL TAVSİYE SUNMAMAKTADIR. Her zaman doğrudan reçete yazan hekimden tam tıbbi tavsiye almanız gerekir. Bu web sitesi aynı zamanda dünya genelinde ruhsatlı olan ve genellikle sadece tıp doktorları veya sağlık profesyonelleri tarafından yazılmış bir reçete ile alınabilecek ilaçlarla ilgili bilgiler içermektedir. Bu ürünler bütün ülkelerde satılmayabilir veya farklı ülkelerde farklı endikasyonlarla, dozajlarla veya kısıtlamalarla satılmak veya kullanılmak üzere bir resmi ruhsatlandırma makamı tarafından onaylanabilir veya getirtilebilir. Ticari markalar da ülkeler arasında farklılık gösterebilir. Tıp profesyonelleri yerel ürün reçete içeriğinden tam tıbbi bilgi alabilir. Hastalar ve hekimler ülkeleri için uygun olan bilgileri almak için her zaman yerel tıbbi kaynaklara ve ruhsatlandırma makamlarına danışmalıdır.

3. Sorumluluk reddi ve garantiler. Bu web sitesinde yayınlanan bilgiler sadece genel bilgi verme amaçlıdır. UCB bu sitede doğru ve güncel bilgiler yayınlamak için gerekli tüm makul çabayı gösterse de bu web sitesindeki içerik ve ürün bilgileriyle ilgili hatalardan veya eksikliklerden herhangi bir şekilde sorumlu olmayacaktır. BÜTÜN BİLGİLER “OLDUĞU GİBİ” VERİLMEKTEDİR. BU NEDENLE, BİLGİLER SİTEYİ ZİYARET EDENLER TARAFINDAN DİKKATLİ DEĞERLENDİRİLMELİDİR. UCB VE UCB GRUP ŞİRKETLERİ BU WEB SİTESİNDE VERİLEN BİLGİLERİN VEYA BİLGİLERİN OLASI KULLANIMININ TAM VEYA DOĞRU OLDUĞUNU GARANTİ ETMEZ. UCB VE GRUP ŞİRKETLERİ BU BİLGİLERİN KULLANIMINDAN, BU BİLGİLERE GÜVENİLMESİNDEN, ERİŞİLMESİNDEN VEYA BİLGİLERİN KULLANILAMAMASINDAN VEYA UCB’NİN BU SİTENİN İÇERİĞİ ÜZERİNDE YAPABİLECEĞİ HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİKTEN DOĞABİLECEK DOĞRUDAN, DOLAYLI, ARIZİ, SONUÇSAL, CEZAİ VEYA DİĞER HASARLARDAN HERHANGİ BİR ŞEKİLDE SORUMLU OLMAYACAKTIR. Bu web sitesinin içerdiği hiçbir bilgi UCB’nin hisselerine veya diğer menkul kıymetlerine yatırım veya bunlar üzerinde başka herhangi bir işlem yapma daveti veya teklifi olarak yorumlanmayacaktır.

4. Telif Hakkı/Bilgilerin Kullanımı. Aksi belirtilmedikçe, Bilgilerin bütün telif hakkı UCB’ye aittir. Bilgilerdeki bütün haklar saklıdır. Bu web sitesini incelemek serbesttir; fakat metinler ve resimler dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere bu sitedeki bilgilere erişim ve bilgilerin indirilmesi ve kullanımı, sadece özel kullanımınız amacı ile bu web sitesinden indirilen bilgilerin içerdiği bütün telif hakkı bildirimlerinin ve diğer mülkiyet hakkı bildirimlerinin tek tek saklanması ve çoğaltılması koşuluna tabidir. UCB’nin önceden alınmış yazılı izni olmaksızın Bilgilerin diğer amaçlarla dağıtılması, değiştirilmesi, aktarılması, tekrar kullanılması, tekrar yayınlanması veya başka herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır. Yukarıdaki sınırlı yetki dışında, bu web sitesinin içerdiği bilgilere ilişkin hiçbir yetki veya hak veya UCB’ye veya herhangi bir kişiye ait telif hakları bu belge ile size verilmemektedir.

5. Ticari markalar/mülkiyet hakları. Bu web sitesinde yayınlanan bütün ürün isimleri, büyük puntolarla veya ticari marka sembolü halinde basılmasına bakılmaksızın mülkiyeti veya ruhsatı UCB’ye veya bağlı şirketlerinden birisine ait olan ticari markalar olarak kabul edilmelidir. Bu web sitesinde ayrıca patentlere, özel mülkiyetteki bilgilere, teknolojilere, ürünlere, proseslere veya UCB’ye ve/veya diğer kişilere ait diğer özel mülkiyetteki bilgilere yer verilebilir veya atıfta bulunulabilir. Bu belge ile, size bu markalarla, patentlerle, alan adlarıyla, teknolojilerle, ürünlerle, proseslerle veya UCB’ye ve/veya diğer taraflara ait diğer özel bilgilerle ve haklarla ilgili herhangi bir hak veya izin verilmemektedir. Internet alan adınızda UCB’nin ticari markalarını veya bu markalarla karıştırılma ihtimali olan benzerlerini, varyasyonlarını kullanmanız yasaktır. Bu, Internet kullanıcılarının bu web sitesinin kaynağının siz mi yoksa UCB mi olduğuna ilişkin karışıklık yaşamalarını önlemeye yardımcı olacaktır.

6. Diğer sitelere linkler (bağlantılar). Bu web sitesi üçüncü kişilerin sayfalarına veya web sitelerine linkler (bağlantılar) içermektedir. Bu linklere girdiğiniz takdirde UCB web sitesinden çıkmış ve UCB ile ilgili olmayan bir şirketin web sitesine girmiş olacaksınız. UCB BU SAYFALARDAN VEYA WEB SİTELERİNDEN ELDE ETTİĞİNİZ MATERYALLE VEYA BİLGİLERLE İLGİLİ HERHANGİ BİR TAAHHÜTTE BULUNMAMAKTADIR VE BUNLARLA İLGİLİ HERHANGİ BİR SORUMLULUK TAŞIMAMAKTADIR. Bu web siteleri yasal mevzuata aykırı bilgiler içeriyor olabilirler.

7. UCB Web sitesine linkler(bağlantılar). Başka bir web sitesinde, UCB’nin önceden alınmış yazılı izni olmaksızın, web sitesi ziyaretçisini ayrı bir pencerede UCB’nin tam alan adı ile bu web sitesinin ana sayfasına yönlendiren ve ziyaretçiye üçüncü kişiye ait bir web sitesine girdiğine ilişkin bir uyarıda bulunan linkler dışında, bu web sitesine yönlendiren herhangi bir link verilemez.

8. Web sitesinin kullanılabilirliği. UCB web sitesine erişimin her zaman mümkün olacağını veya web sitesinin veya web sitesine erişimi sağlayan sunucunun virüs veya başka zararlı bileşenler içermediğini garanti etmez. Bu gibi virüslerden veya zararlı bileşenlerden kaynaklansın ya da kaynaklanmansın, donanımınıza, yazılımınıza veya bilgilerinize uygulanacak bütün gerekli servis, onarım veya düzeltmeler tarafınızdan karşılanacaktır. UCB bu konuda herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

9. Revizyonlar. UCB bu yazıyı güncelleyerek bu şart ve koşulları istediği zaman revize edebilir. Bu revizyonlar sizin için bağlayıcıdır, bu nedenle sizin için bağlayıcı olan güncel şart ve koşulları incelemek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeniz gerekmektedir.

VERİ GİZLİLİĞİ POLİTİKASI

Bu Gizlilik Politikasında kullanılan aşağıdaki terimler aşağıdaki anlamlara gelecektir:

  • "Tanımlama bilgileri (cookies)" web tarayıcınız tarafından bilgisayarınızın sabit diskinde saklanan küçük çaplı bilgiler anlamına gelmektedir. Tanımlama bilgileri bir web sitesini ziyaret ettiğiniz sırada gördüğünüz bilgileri özelleştirmek amacı ile sizinle ilgili bazı bilgilerin hatırlanması için ve/veya ziyaretiniz hakkında bilgi toplamak için kullanılır.
  • "Kişisel Veriler" adınız, posta adresiniz, e-posta adresiniz, telefon numaranız, IP adresiniz, özgeçmişiniz, vs. dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere sizi tanımlamak için kullanılabilecek kişisel bilgileriniz anlamına gelmektedir.
  • "Üçüncü Şahıslar" bu web sitesinin veya diğer IT sistemlerinin bakımı ve/veya diğer işletme destek servislerinin, değerlendirme veya teknik desteğin sağlanması gibi fakat bunlarla sınırlı olmayan hizmetler sunan UCB’ye bağlı şirketler ve faaliyetleri çerçevesinde UCB’yi destekleyen üçüncü şahıs yer sağlayıcıları anlamına gelmektedir.
  • "UCB", Palladium Tower, Barbaros Mah. Kardelen Sok., No:2 Kat:24/80, 34746 Ataşehir, İstanbul, Türkiye adresinde bulunan UCB Pharma A.Ş. anlamına gelmektedir.
  • "Biz" veya "Bizi/Bize" ifadeleri ile UCB’ye atıfta bulunulmaktadır.
  • "Siz" veya “Sizi/Size” ifadeleri ile bu web sitesinin kullanıcılarına atıfta bulunulmaktadır.

Bilgilerinizin gizli tutulması bizim için önemlidir. Bu gizlilik politikası, bu web sitesi aracılığıyla verebileceğiniz bilgilerin toplanması, kullanımı ve açıklanmasına ilişkin online bilgi uygulamalarımızı açıklamaktadır. Bu web sitesini kullanmadan veya Kişisel Veri göndermeden önce bu Gizlilik Politikasının tamamını okuduğunuzdan emin olunuz.. Bu Gizlilik Politikası sadece bu web sitesi ile toplanan verilerin kullanımı ve toplanması için geçerlidir ve UCB tarafından online veya offline olarak toplanan diğer veriler için geçerli değildir.

Bize kaydolduğunuzda belirli alanları doldurmanız (bazıları zorunlu, bazıları isteğe bağlı) ve/veya bir kullanıcı adı ve şifre seçmeniz gerekebilir. Tarafımızdan istenen herhangi bir kişisel bilgiyi vermemeyi tercih ederseniz kaydolmanız ve bizden sorunuza yanıt almanız mümkün olmayacaktır.

Tarafınızca sunulan Kişisel Veriler UCB tarafından sadece sorunuza veya bilgi talebinize yanıt vermek amacı ile kullanılacaktır. UCB Kişisel Verilerinizi doğrudan pazarlama amaçlı olarak kullanmayacaktır.

Kişisel Verilerinizi bir iş başvurusu için göndermeniz halinde Kişisel Verileriniz:

  • işe alım, kadro oluşturma ve atama
  • boş pozisyonlar için personel sağlamak üzere referans ve profil eşleştirme
  • sizi gelecekteki iş fırsatları hakkında bilgilendirme amaçları ile kullanılacaktır.

Siz daha önce silinmesini talep etmediğiniz takdirde, verileriniz personel alım sistemimizde en fazla iki yıl saklanacak ve UCB veya bağlı şirketlerinden birisi tarafından görüşmeye çağrılmanız halinde ise bu süre beş yıla çıkarılacaktır. Başvurunuzun kabul edilmesi halinde verileriniz işlenerek personel dosyanıza konacaktır.

UCB Kişisel Verilerinizi daha düşük düzeyde koruma sunan ülkelerde bulunan Üçüncü Şahıslara verebilir; ancak UCB Kişisel Verilerinizin gizli tutulması ve bu politikaya ve mevcut veri gizliliği yasalarına uygun olarak işlem yapılması için gerekli bütün adımları atacaktır. UCB ayrıca uygulanacak hukukun, mahkeme emirlerinin veya resmi yönetmeliklerin gerektirmesi halinde Kişisel Verilerinizi ifşa etmek zorunda kalabilir.

UCB’nin sisteminde saklanan Kişisel Verilerinizi güncellemek sizin sorumluluğunuzdadır. Ancak, UCB zaman zaman sizden Kişisel Verilerinizi güncellemenizi isteyebilir.

Mümkün olduğunda sisteme erişim sağlayarak veya bize tr-bilgi@ucb.com.tr adresine e-posta veya UCB Pharma A.Ş., Palladium Tower, Barbaros Mah. Kardelen Sok., No:2 Kat:24/80, 34746 Ataşehir, İstanbul, Türkiye adresine posta göndererek istediğiniz zaman ücretsiz olarak kişisel verilerinize ulaşma ve bu verileri değiştirme veya silme hakkınız saklıdır.

UCB web sitesi ziyaretçisinin birinci düzey alan adı, IP adresi, erişim tarihi ve saati, ziyaret süresi ve kullanılan tarayıcı tipi verilerini toplayan tanımlama bilgileri kullanır. Bu bilgiler web sunucusu tarafından otomatik olarak girilir ve sadece sistem yönetimi ve sitenin kullanımını değerlendirmek üzere istatistik sunmak için kullanılır.

UCB tanımlama bilgilerini ayrıca sizi web sitesine tanıtmak ve size ek bir güvenlik düzeyi sağlamak amacı ile kullanır. Web sitesine erişim sağlamanızdan ve kullanıcı adınızı ve şifrenizi girdikten sonra UCB bilgisayarınıza, Hizmete erişim yetkiniz olduğunu belirten geçici bir tanımlama bilgisi yerleştirir. Bu tanımlama bilgisi geçerli çalışma oturumunuz boyunca dijital bir çalışma alanına girmenize olanak sağlar ve siz dijital çalışma alanındaki oturumunuzu sonlandırıncaya veya web tarayıcınızı kapatıncaya kadar bilgisayarınızda kalır. Tarayıcınız tanımlama bilgilerini kabul etmemek üzere ayarlanmışsa web sitesinde oturum açamazsınız ve/veya web sitesini kullanamazsınız. Bu tanımlama bilgileri geçicidir ve web sitesinin içindeki veya dışındaki işlemlerinizi takip etmek üzere kullanılmamaktadır.

UCB, tanımlama bilgilerini bu gizlilik politikasında belirtilenin dışında bu web sitesi ile bağlantılı olarak kullanmamaktadır.

 
Kapatın Sisteme Giriş

UCB Web sitesinin bu bölümü sağlık uzmanları içindir.

Kapatın Hesap oluşturun


Kapatın Şifrenizi mi unuttunuz?

E-posta adresinizi aşağıya yazınız